VÝHODY

Maximální bezpečnost

Pocit bezpečí a jistoty pokládáme za základní a nejdůležitější faktor pro budování důvěry mezi naší společností a klientem, současně je nejvyšší prioritou BRNO SAFE DEPOSIT a.s.

Zajištění maximální bezpečnosti shrnují následující body:

  • Bezpečnostní schránky jsou umístěné v podzemním komorovém trezoru, který splňuje požadavky minimálně 11. bezpečnostní třídy, tzn. že náš trezor je na úrovni zabezpečení trezorů centrálních bank.
  • Veškeré prostory společnosti jsou elektronicky střeženy zabezpečovacím systémem nejvyšší kvality v kombinaci s dohledem pracovníků bezpečnostní agentury. Konkrétní bezpečnostní prvky podléhají utajení.
  • Třífázové ověření osoby přistupující k bezpečnostní schránce.
  • Pojištění obsahu bezpečnostní schránky.

Absolutní soukromí

Klademe důraz na absolutní soukromí při manipulaci s bezpečnostní schránkou. K dispozici je speciální privátní místnost bez kamerového systému, v níž lze manipulovat s obsahem bezpečnostní schránky zcela bez obav z narušení soukromí.

Stoprocentní diskrétnost

Zakládáme si na vysoké úrovni diskrétnosti. Společnost BRNO SAFE DEPOSIT a.s., jakožto privátní poskytovatel služby pronájmu bezpečnostních schránek, nepodléhá žádným automatickým oznamovacím povinnostem a reportingovým požadavkům. O existenci Vaší schránky víte pouze Vy, případně Vámi informovaná osoba.

Úroveň bezpečnostní třídy 11

Komorový trezor byl vyroben rakouskou firmou Wertheim Vertriebs GmbH. Tradice firmy se datuje od roku 1852 a v současné době je evropskou jedničkou ve výrobě trezorů a bankovních bezpečnostních produktů. Náš trezor splňuje požadavky 11. třídy zabezpečení a je tedy na stejné úrovni jako trezory centrálních bank. Prostor komorového trezoru je nepřetržitě monitorovaný kamerovým a zabezpečovacím systémem nejvyšší kvality napojeným na pult centrální ochrany.

Pojištění schránek

Nad rámec všech bezpečnostních opatření je zajištěno pojištění obsahu schránky, a to až do výše 500 000 CZK. Pojištění se vztahuje na celý obsah schránky, včetně peněz v hotovosti, šperků, drahých kovů, médií, cenných papírů a je zahrnuto v ceně pronájmu. Veškeré pojištění pro BRNO SAFE DEPOSIT a.s. zajišťuje Generali Česká pojišťovna a.s.

Přístup pro další osobu určenou klientem (disponentura)

Pouze Vy rozhodujete, kdo bude mít přístup k Vaší bezpečnostní schránce. Disponentura pro Vámi zvolenou osobu musí být sjednána v příslušné smlouvě o pronájmu. Podmínkou pro získání disponentury je dosažení plnoletosti.

Dostupná lokalita v centru Brna

Společnost BRNO SAFE DEPOSIT a.s. se nachází v secesní budově na adrese Hilleho 1843/6, 602 00 Brno. Výborná dostupnost autem i městskou hromadnou dopravou. Při cestování MHD lze využít autobus č. 67 a tramvaje č. 3, 5 a 9 s výstupní stanicí Náměstí 28. října.

Parkování

Klienti mohou zaparkovat v blízkosti sídla společnosti BRNO SAFE DEPOSIT a.s. s využitím parkovacího systému města Brna. První hodina parkování je zdarma, další hodina je již zpoplatněna.